Партнери

За підтримки

Львівська міська рада

Stiftung Mozarteum Salzburg

C.Bechstein

Генеральний партнер

Avalon Inc.

Компанія Avalon Inc.- це провідна інвестиційно-девелоперська компанія України, що займається будівництвом високоякісних проектів житлової нерухомості. Виразна архітектура, інноваційні технології в будівництві, зручність та комфорт планувань  вигідно вирізняють об’єкти компанії Avalon Inc. на ринку нерухомості. Амбіційні та футуристичні проекти компанії отримали визнання та найпрестижніші нагороди не лише України, але й Європи. В підтримку молоді, компанія неодноразово долучалася до знакових культурно-освітніх подій. Саме тому компанія бере  участь  у  такій важливій події  життя Львова,  як фестиваль LvivMozArt, який увійде в музичну історію не тільки України, а й світу. Горді бути дотичними до проектів, які поєднують традицію з сучасністю та разом тримати  вектор розвитку нашого міста.

Золотий партнер

XEMA

ХЕМА: Аналізи для народу – розробка та виробництво реагентів для лабораторій медичної, ветеринарної діагностики та контролю сільськогосподарської сировини та продуктів харчування

Срібні партнери

Вінтаж Бутік Готель

Що потрібно, аби почуватися, як вдома? Лише трохи спокою та затишку, хороший краєвид із вікна і витончена, вінтажна, класична музика на фоні. За кожними дверима нашого готелю – своя, окрема, неповторна історія, яку кожен номер розповідає без слів. Так і музика – єдина мова на світі, що не потребує перекладу і є зрозумілою та близькою усім. «LvivMozArt» творить нову музичну історію, а ми – нову культуру обслуговування. Насолоджуючись романтичними мелодіями Франца Ксавера Моцарта, смакуйте затишок нашого готелю. 

Ензим

«Компанія Ензим» – найбільший національний виробник дріжджів із понад столітньою історією, що розпочалась у Львові. Саме мистецтво дозволяє Львову рухатися вперед, а це дає поштовх у майбутнє і нашій компанії. Ми підтримуємо міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt, адже ми дуже схожі: беручи витоки з давнини, віднаходимо себе в сучасності та натхненно прямуємо в майбутнє. Долучаючись до формування нової музичної історії, ми разом підтримуємо і розвиваємо репутацію рідного Львова як культурної столиці України.

Партнери

ІnSpe

Для професіоналів у стоматології

Кумпель Груп

DikArt

Creative marketing

Готель-партнер

Готель Леополіс

Елітний готель у серці Львова

Готель Ibis Styles

Ваш cтильний готель у серці Львова.

Арт-партнер

Zenko Foundation

Арт-інституція, метою якої є підтримка та просування українського сучасного мистецтва

Юридичний партнер

Advice Group

Юридичні послуги, аудит та консалтинг